Facebook Skupina

Diskuse o investorských srazech a setkávání se

Moderátor: VSbrok

Ondřej
Site Admin
Příspěvky: 834
Registrován: 03 led 2019 22:50
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times
Kontaktovat uživatele:

Facebook Skupina

Příspěvek od Ondřej » 17 led 2019 12:03

Tož jsem přišel na to, že mě facebook neupozorňoval na nové žádosti do naší skupiny. Tak jsem dnes všechny žádosti schválil a je nás 15 členů.

Takže připojte se do skupiny na facebooku ať můžeme začít vést inteligentní diskuze o investování i tam.

https://www.facebook.com/groups/1885204591796878

A kdo ještě nedal like či sledování stránce https://www.facebook.com/investicnigramotnost/
Tak ať tak učiní je třeba šířit povědomí o možnosti investování do akcií a přičinit se k tomu, aby se komunita rozrůstala čehož díky sociálním sítím můžeme dosáhnout stačí sdílet. :D

Tož tak trochu k PR.:-D

Uživatelský avatar
StanikKolarik
Dlouhodobý investor
Příspěvky: 627
Registrován: 23 úno 2019 17:35
Bydliště: Zlín

Re: Facebook Skupina

Příspěvek od StanikKolarik » 26 bře 2019 13:46

nechci se chlubit (nebo trochu jo), ale nás je od září už přes 1600
Portfolio: ABBV, ADM, AZN, B4B, BAS, BGS, BP, BTI, BTQ, CAH, CCL, ČEZ, EIX, ERIC, GILD, GSK, HLN, IBM, IRM, KOFOLA, LYB, MAIN, MBT, NNDM, NWL, OHI, ORI, PFE, PPL, PRU, RC, RIO, RITM, SAN, SHEL, T, UL, UNM, VIA, VIV, VNTR, VOD, VZ, WBD, WRK,

Ondřej
Site Admin
Příspěvky: 834
Registrován: 03 led 2019 22:50
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times
Kontaktovat uživatele:

Re: Facebook Skupina

Příspěvek od Ondřej » 26 bře 2019 14:33

Tak to gratuluji Staniku. Asi to hold neumím 😀 ale ani mi o to nejde, kdo chce se o své peníze starat si k nám cestu najde.

mnam84
Investor
Příspěvky: 587
Registrován: 05 led 2019 07:59
Been thanked: 1 time

Re: Facebook Skupina

Příspěvek od mnam84 » 26 bře 2019 15:19

škoda, že v tý skupině je dost spamu a dost nepoužitelných informací

Uživatelský avatar
VSbrok
Site Admin
Příspěvky: 1890
Registrován: 03 led 2019 23:09
Bydliště: 100 věží
Been thanked: 7 times
Kontaktovat uživatele:

Re: Facebook Skupina

Příspěvek od VSbrok » 26 bře 2019 17:26

já tyhlety fejsbuky nějak nemusím, ani nemám :idea:
že bych si přeci jen na starý kolena založil :oops:
Lynx: ABBV, ABR, AQN, ARCC, BGS, BXSL, CGBD, CSWC, CSCO, ENB, GAIN, GLAD, GOLD, INTC, LAZ, MAIN, MDT, MFC, MO, MPC, MPW, NGG, NRG, O, OCSL, OHI, ORI, ONL, PEP, PFE, RITM, RTX, SLRC, SPG, SWKS, T, TROW, UL, VET, VICI, VST, VTRS, WBD, WMB, WU
Fio: COLT, ČEZ, Kofola, Moneta, LMT, PMČR
Hraju si a nezlobím: MAC, SOFI
Crypto [na osahání co to vůbec je]: BTC, ETH
Investuji na důchod a klidný spánek
:idea: registrujte se na Trading 212 a dostaňte akcii do 100 EUR zdarma
:idea: registrujte se na Degiro a získejte 50 € v hotovosti

Uživatelský avatar
StanikKolarik
Dlouhodobý investor
Příspěvky: 627
Registrován: 23 úno 2019 17:35
Bydliště: Zlín

Re: Facebook Skupina

Příspěvek od StanikKolarik » 26 bře 2019 17:47

mnam84 píše:
26 bře 2019 15:19
škoda, že v tý skupině je dost spamu a dost nepoužitelných informací
nevím na koho to bylo, ale na SPAM jsme dost hákliví.
bohužel ne vždy se to podaří zachytit a taky ne vždy mají všichni stejný názor "kde je ta hranice"
Portfolio: ABBV, ADM, AZN, B4B, BAS, BGS, BP, BTI, BTQ, CAH, CCL, ČEZ, EIX, ERIC, GILD, GSK, HLN, IBM, IRM, KOFOLA, LYB, MAIN, MBT, NNDM, NWL, OHI, ORI, PFE, PPL, PRU, RC, RIO, RITM, SAN, SHEL, T, UL, UNM, VIA, VIV, VNTR, VOD, VZ, WBD, WRK,

mnam84
Investor
Příspěvky: 587
Registrován: 05 led 2019 07:59
Been thanked: 1 time

Re: Facebook Skupina

Příspěvek od mnam84 » 26 bře 2019 18:05

Myslim příspevky typu nabízím investice do XXX neváhejte mě kontaktovat... Když mi vyskočilo asi pate upozornění na toto, tak jsem to začal ignorovat a moc to už nesleduji

Uživatelský avatar
StanikKolarik
Dlouhodobý investor
Příspěvky: 627
Registrován: 23 úno 2019 17:35
Bydliště: Zlín

Re: Facebook Skupina

Příspěvek od StanikKolarik » 26 bře 2019 18:18

mnam84 píše:
26 bře 2019 18:05
Myslim příspevky typu nabízím investice do XXX neváhejte mě kontaktovat... Když mi vyskočilo asi pate upozornění na toto, tak jsem to začal ignorovat a moc to už nesleduji
tak tos byl asi v jiné skupině, ne v té co mám v podpisu...
tohle tam bývá, ale tak 2-3h než si toho všimne některý moderátor, smaže to a udělí autorovi napomenutí (1-2-BAN)
Portfolio: ABBV, ADM, AZN, B4B, BAS, BGS, BP, BTI, BTQ, CAH, CCL, ČEZ, EIX, ERIC, GILD, GSK, HLN, IBM, IRM, KOFOLA, LYB, MAIN, MBT, NNDM, NWL, OHI, ORI, PFE, PPL, PRU, RC, RIO, RITM, SAN, SHEL, T, UL, UNM, VIA, VIV, VNTR, VOD, VZ, WBD, WRK,

mnam84
Investor
Příspěvky: 587
Registrován: 05 led 2019 07:59
Been thanked: 1 time

Re: Facebook Skupina

Příspěvek od mnam84 » 26 bře 2019 18:23

Ne práve v této vždy mi přislo na to upozornění, kouknu se na to a vidim zase to samé a dál už radši nečtu. Nevim no, nedává mi to tam žadnou přidanou informaci, která by mě obohatila. Ikdyž anketa o akciích byla celkem zajmavá :)

Uživatelský avatar
StanikKolarik
Dlouhodobý investor
Příspěvky: 627
Registrován: 23 úno 2019 17:35
Bydliště: Zlín

Re: Facebook Skupina

Příspěvek od StanikKolarik » 26 bře 2019 18:37

mnam84 píše:
26 bře 2019 18:23
Ne práve v této vždy mi přislo na to upozornění, kouknu se na to a vidim zase to samé a dál už radši nečtu. Nevim no, nedává mi to tam žadnou přidanou informaci, která by mě obohatila. Ikdyž anketa o akciích byla celkem zajmavá :)
no tak a jsme doma... pokud máš zapnuté upozornění, tak ti to samozřejmě přijde všechno i to co je záhy odstraněno :-)
Portfolio: ABBV, ADM, AZN, B4B, BAS, BGS, BP, BTI, BTQ, CAH, CCL, ČEZ, EIX, ERIC, GILD, GSK, HLN, IBM, IRM, KOFOLA, LYB, MAIN, MBT, NNDM, NWL, OHI, ORI, PFE, PPL, PRU, RC, RIO, RITM, SAN, SHEL, T, UL, UNM, VIA, VIV, VNTR, VOD, VZ, WBD, WRK,

Odpovědět