Registrační bonusy u brokerů

Diskuse o brokerech, obchodnících a bankách

Moderátor: VSbrok

Odpovědět
Ondřej
Site Admin
Příspěvky: 834
Registrován: 03 led 2019 22:50
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times
Kontaktovat uživatele:

Re: Registrační bonusy u brokerů

Příspěvek od Ondřej » 13 říj 2020 19:33

Vokvok píše:
13 říj 2020 19:16
Robinhood myslis brokera?

Diky za upresneni
Ano brokera. Prostě Lynx nastavil nějaký vstupní limit, aby u nich neobchodoval kde kdo s pár tisící korunami. Mají nějakou práci s administrativou ohledně založení účtu, pak přijde 18ti letý zobák s deseti tisící, které vymaže během pár měsíců. Lynx z toho inkasuje pár desítek dolarů na poplatcích a nazdar. To pro ně opravdu není dobrý business. Takže se nedivím, že během března navýšili požadovaná kapitál pro otevření účtu. S bonusem 50$ to nemělo nic společného ten samozřejmě dostáváš jako vratku za utracené poplatky. Tzn. na americké burze 10 obchodů, aby si využil oněch 50$. Jednoduše nejdříve je musíš utratit pak je dostaneš zpět.

mnam84
Investor
Příspěvky: 587
Registrován: 05 led 2019 07:59
Been thanked: 1 time

Re: Registrační bonusy u brokerů

Příspěvek od mnam84 » 14 říj 2020 10:17

Jo z tohoto pohledu jsem měl štěstí že jsem zakládal jako student a měl podmínku jen 50k... 200k v té době by bylo nereálné... Z dnešního pohledu pracujícího i pohledu brokera si myslím že to je správně. Největší náklady jsou většinou na ty extrémně malé, kteří ale nepřinesou žádné zisky, a nebo na ty extrémně, kteří už ale zisky přinesou.

Uživatelský avatar
slon
Pokročilý
Příspěvky: 293
Registrován: 04 led 2019 23:00
Has thanked: 1 time

Re: Registrační bonusy u brokerů

Příspěvek od slon » 14 říj 2020 12:51

věřím tomu že je to klasicky o domluvě. stačí tam zavolat a otevřou i menší. Ale já je zkoušet nebudu, šetřím na IB když už bych přesouval.

#Tom#
Začátečník
Příspěvky: 4
Registrován: 03 led 2021 22:01

Re: Registrační bonusy u brokerů

Příspěvek od #Tom# » 05 led 2021 22:39

Dobrý den, chci si založit účet u Lynx.
Poskytl by mi někdo referenci pro získání bonusu na poplatky?

děkuji.

Tomáš

Uživatelský avatar
Pavel
Dlouhodobý investor
Příspěvky: 778
Registrován: 09 led 2019 14:02
Been thanked: 1 time

Re: Registrační bonusy u brokerů

Příspěvek od Pavel » 05 led 2021 23:03

#Tom# píše:
05 led 2021 22:39
Dobrý den, chci si založit účet u Lynx.
Poskytl by mi někdo referenci pro získání bonusu na poplatky?

děkuji.

Tomáš
Jasně, pošlu ti soukromou zprávu.

Michael
Začátečník
Příspěvky: 113
Registrován: 17 úno 2020 14:47

Re: Registrační bonusy u brokerů

Příspěvek od Michael » 08 led 2021 18:03

Chystám se mamce otevřít účet u Lynx. Vzhledem k tomu, že mám, ale v občance stejnou adresu tak jí Lynx bonus na obchod neposkytne, což by asi ani tak moc nevadilo půjde více méně o jednorázový nákup. Rád, ale podpořím někoho z této komunity poskytnutím tohoto bonusu.
Fio : ČEZ, KB, Moneta, O2, LMT
Lynx : AAPL,ABBV, ADP, BABA, CSCO,HAS, IBM, IRM, KO, MMM, MO, NIO, NRZ, PFE, RDS.B, RTX, SLRC, SPG, T, VTRS, WPC, XOM

Martin
Pokročilý
Příspěvky: 384
Registrován: 07 led 2019 10:50
Been thanked: 1 time

Re: Registrační bonusy u brokerů

Příspěvek od Martin » 08 led 2021 18:22

Michael píše:
08 led 2021 18:03
Chystám se mamce otevřít účet u Lynx. Vzhledem k tomu, že mám, ale v občance stejnou adresu tak jí Lynx bonus na obchod neposkytne, což by asi ani tak moc nevadilo půjde více méně o jednorázový nákup. Rád, ale podpořím někoho z této komunity poskytnutím tohoto bonusu.
Poslal jsem ti zpravu....dik
APD/ABBV,JNJ,PFE/DUK,ENB,ČEZ/EMR,LMT,MMM,SWK / CL,GIS,MO,PEP/DEA,FRT,IRM,O/ARCC,CSWC,MAIN/ORI,PRU/ RIO/BNS,Komerční Banka

Odpovědět