P2P a alternativní investice

Diskuse o P2P a alternativních investicích

Moderátor: VSbrok

Odpovědět
Uživatelský avatar
StanikKolarik
Dlouhodobý investor
Příspěvky: 627
Registrován: 23 úno 2019 17:35
Bydliště: Zlín

Re: P2P a alternativní investice

Příspěvek od StanikKolarik » 24 kvě 2022 17:28

Přátelé, funguje Vám Mintos jak má? Přešel jsem jenom na ty jejich automatické strategie, velmi mi to vyhovuje. Ale poslední dobou to prostě neinvestuje - ve strategiích zůstávají díry a kumuluje se mi volný cash (a to jsem tam chtěl zaparkovat podstatnou část toho co budu spravovat rodině)
Portfolio: ABBV, ADM, AZN, B4B, BAS, BGS, BP, BTI, BTQ, CAH, CCL, ČEZ, EIX, ERIC, GILD, GSK, HLN, IBM, IRM, KOFOLA, LYB, MAIN, MBT, NNDM, NWL, OHI, ORI, PFE, PPL, PRU, RC, RIO, RITM, SAN, SHEL, T, UL, UNM, VIA, VIV, VNTR, VOD, VZ, WBD, WRK,

Uživatelský avatar
slon
Pokročilý
Příspěvky: 293
Registrován: 04 led 2019 23:00
Has thanked: 1 time

Re: P2P a alternativní investice

Příspěvek od slon » 25 kvě 2022 12:30

StanikKolarik píše:
24 kvě 2022 17:28
Přátelé, funguje Vám Mintos jak má? Přešel jsem jenom na ty jejich automatické strategie, velmi mi to vyhovuje. Ale poslední dobou to prostě neinvestuje - ve strategiích zůstávají díry a kumuluje se mi volný cash (a to jsem tam chtěl zaparkovat podstatnou část toho co budu spravovat rodině)
Mě funguje, ale nemám jejich automatické strategie. Jinak bych tam rozhodně podstatnou část rodinné sumy nedával. Já mám zatím za celou dobu v procesu vymáhání jen 24.57 € už asi 2 roky. Zatím se mi ostatní defaulty vyhýbají, ale i tak nemám z Mintosu zrovna dobrý pocit.

phoenix
Začátečník
Příspěvky: 22
Registrován: 22 črc 2021 22:37
Has thanked: 1 time

Re: P2P a alternativní investice

Příspěvek od phoenix » 29 kvě 2022 00:59

StanikKolarik píše:
24 kvě 2022 17:28
Přátelé, funguje Vám Mintos jak má? Přešel jsem jenom na ty jejich automatické strategie, velmi mi to vyhovuje. Ale poslední dobou to prostě neinvestuje - ve strategiích zůstávají díry a kumuluje se mi volný cash (a to jsem tam chtěl zaparkovat podstatnou část toho co budu spravovat rodině)
Asi bych primárně napsal, kolik tam máš. Tím že Mintos přechází na úvěrové listy, tak je dost možné, že standardních úvěrů už nebylo dostatek pro vyšší částky.
Já tam mám 12k eur a bez problému. Může to být jen nastavením (úrok, společnosti,..).

Uživatelský avatar
StanikKolarik
Dlouhodobý investor
Příspěvky: 627
Registrován: 23 úno 2019 17:35
Bydliště: Zlín

Re: P2P a alternativní investice

Příspěvek od StanikKolarik » 29 kvě 2022 12:51

phoenix píše:
29 kvě 2022 00:59
StanikKolarik píše:
24 kvě 2022 17:28
Přátelé, funguje Vám Mintos jak má? Přešel jsem jenom na ty jejich automatické strategie, velmi mi to vyhovuje. Ale poslední dobou to prostě neinvestuje - ve strategiích zůstávají díry a kumuluje se mi volný cash (a to jsem tam chtěl zaparkovat podstatnou část toho co budu spravovat rodině)
Asi bych primárně napsal, kolik tam máš. Tím že Mintos přechází na úvěrové listy, tak je dost možné, že standardních úvěrů už nebylo dostatek pro vyšší částky.
Já tam mám 12k eur a bez problému. Může to být jen nastavením (úrok, společnosti,..).
já mám 3x2500€ v těch automatech a zbytek manuál
Portfolio: ABBV, ADM, AZN, B4B, BAS, BGS, BP, BTI, BTQ, CAH, CCL, ČEZ, EIX, ERIC, GILD, GSK, HLN, IBM, IRM, KOFOLA, LYB, MAIN, MBT, NNDM, NWL, OHI, ORI, PFE, PPL, PRU, RC, RIO, RITM, SAN, SHEL, T, UL, UNM, VIA, VIV, VNTR, VOD, VZ, WBD, WRK,

phoenix
Začátečník
Příspěvky: 22
Registrován: 22 črc 2021 22:37
Has thanked: 1 time

Re: P2P a alternativní investice

Příspěvek od phoenix » 30 kvě 2022 20:30

Tak to bych spíš hledal problém v nastavení. Ať už v malém počtu společností, vysokém úroku a nebo v moc přísném nastavení diverzifikace.

Odpovědět