Obecně připomínky k fóru

Diskuse o všem ostatním

Moderátor: VSbrok

Odpovědět
Ondřej
Site Admin
Příspěvky: 834
Registrován: 03 led 2019 22:50
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times
Kontaktovat uživatele:

Re: Obecně připomínky k fóru

Příspěvek od Ondřej » 07 led 2019 16:27

Slone: jsem v koncích. Vše co jsem našel a vyzkoušel nemá výsledky. TZN. dej si do oblíbených adresu s https a je to :-D. SSL certifikát běží jen hold přesměrování nějak nejde. Nebo asi nejde úplně jak jsem myslel. Po přihlášení mě to vždy kopne na https.

Uživatelský avatar
slon
Pokročilý
Příspěvky: 293
Registrován: 04 led 2019 23:00
Has thanked: 1 time

Re: Obecně připomínky k fóru

Příspěvek od slon » 07 led 2019 16:42

možná specifikum forpsi. kdyby se ti někdy chtělo, založ testovací BB s certifikátem na doméně 3 řádu, stejně jak tohle a pošli mi FTP přístup na hraní. Nebo se jich tam zkus rovnou zeptat, třeba budou vědět z fleku.

Ondřej
Site Admin
Příspěvky: 834
Registrován: 03 led 2019 22:50
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times
Kontaktovat uživatele:

Re: Obecně připomínky k fóru

Příspěvek od Ondřej » 07 led 2019 20:48

Mám souseda programátora a tak to konzultuji. Zkoušel kód co mi poslal a jemu to jede mě ne. Došel tedy k tomu co píšeš. Nejde to asi kvůli hostingu bo tam není cosi povoleno. Takže asi se na to vy... A hold když budete sdílet tohle fórum tak takhle ať je v odkaze https 😀. Po přihlášení je to vždy přesměrováno na https takže žádný strach bezpečnost zaručena.

Ondřej
Site Admin
Příspěvky: 834
Registrován: 03 led 2019 22:50
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times
Kontaktovat uživatele:

Re: Obecně připomínky k fóru

Příspěvek od Ondřej » 08 led 2019 10:35

Dostalo se mi informace, že proběhla diskuze na Ladislavově fóru ohledně vzhledu fóra. Ty z Vás co nemají zkušenosti s phpBB fórem chci tedy informovat, že tento vzhled se líbí mě a je nastaven jako výchozí. Nicméně každý uživatel si může vzhled zvolit vlastní. Zpět na základní vzhled phpBB fóra nebo přepínat mezi vzhledy je jednoduché. Vpravo nahoře po rozkliknutí svého uživatelského jména se objeví nabídka, v té zvolíte uživatelský panel -> nastavení a uprostřed nad časovými pásmy máte vzhled. Momentálně jsou nainstalovány dva vzhledy. Základní a tento Special Edition.
nastaveni_forum.png
nastaveni_forum.png (33.33 KiB) Zobrazeno 3101 x
kdyby se zdejší komunita shodla na nějakém dalším není problém jej doinstalovat. Viděl bych to tedy následovně postujte tipy, uděláme anketu a můžeme to tu udělat klidně ve stylu metrixu :-D Mě se hold líbí jednoduchost, ale ne zase tuctovost. Skiny naleznete napříkald zde : https://www.phpbb.com/customise/db/styl ... 23000b9ae1

Cyberguy
Začátečník
Příspěvky: 159
Registrován: 07 led 2019 07:41
Has thanked: 8 times
Been thanked: 1 time

Re: Obecně připomínky k fóru

Příspěvek od Cyberguy » 08 led 2019 22:15

Ondřeji, v jednoduchosti je síla (a krása). Mně se to takto také líbí

Uživatelský avatar
slon
Pokročilý
Příspěvky: 293
Registrován: 04 led 2019 23:00
Has thanked: 1 time

Re: Obecně připomínky k fóru

Příspěvek od slon » 08 led 2019 23:26

Jo vidíš to jsem ani nevěděl. Ta modrá je hezčí a hlavně širší. Při dnešních rozlišení monitorů, proč se omezovat
+ tam jde změnit vzhled času - to AM/PM mě taky rozčilovalo...
Přílohy
forum.jpg
forum.jpg (223.6 KiB) Zobrazeno 3081 x

Ondřej
Site Admin
Příspěvky: 834
Registrován: 03 led 2019 22:50
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times
Kontaktovat uživatele:

Re: Obecně připomínky k fóru

Příspěvek od Ondřej » 09 led 2019 06:37

No vidíš každý den se něco učíme. Ten čas ani nijak nesleduji, takže toho jsem si nevšiml jsem ale rád, že jsi spokojený. Proč to ten styl takhle zúžil netuším, ale mě to třeba vyhovuje jsou tak ty sloupečky blíže u sebe a nemusím točit hlavou vlevo vpravo. 😀 Je ale divné že i ten základní neupravený vzhled není přes celý monitor. Nikde jsem nenašel možnost to roztáhnout. Asi budu muset hledat lépe.

soul
Začátečník
Příspěvky: 1
Registrován: 09 led 2019 09:34

Re: Obecně připomínky k fóru

Příspěvek od soul » 09 led 2019 12:36

Co mi tu chybí, anebo nevím kde to najít, je zobrazení nových příspěvků od poslední návštěvy. Na nr1a to sice také nebylo, ale XMB to snad ani neumí, kdežto u phpBB je to běžná věc. Půjde to případně dodělat?

edit: stejně tak zobrazení nepřečtených příspěvků a u threadu rovnou ikona, která otevře vlákno na prvním nepřečteném příspěvku.

Ondřej
Site Admin
Příspěvky: 834
Registrován: 03 led 2019 22:50
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times
Kontaktovat uživatele:

Re: Obecně připomínky k fóru

Příspěvek od Ondřej » 09 led 2019 12:58

Tebou nepřečtené příspěvky čili nové příspěvky od tvého posledního přihlášení jsou na úvodní stránce zvýrazněny červenou ikonkou. Seřazení příspěvků v daném fóru si můžeš nastavit dle svých preferencí dole tlačítkem kde jsou další nastavení seřazení. Klikej a hádej. V nastavení fóra jsem nic neměnil takže co je jinde na phpbb musí být i tady.

Cyberguy
Začátečník
Příspěvky: 159
Registrován: 07 led 2019 07:41
Has thanked: 8 times
Been thanked: 1 time

Re: Obecně připomínky k fóru

Příspěvek od Cyberguy » 11 led 2019 11:17

Napsal bych "hurá!" První letošní příspěvek do mé divi kasičky z GSK. Ale není tu na to kolonka. Nestálo by za to jednu obecnou takovou založit?

Odpovědět