REIT - Brad Thomas

Diskuse o analýze podniků a statistikách podniků

Moderátor: VSbrok

Uživatelský avatar
VSbrok
Site Admin
Příspěvky: 1890
Registrován: 03 led 2019 23:09
Bydliště: 100 věží
Been thanked: 7 times
Kontaktovat uživatele:

Re: REIT - Brad Thomas

Příspěvek od VSbrok » 10 kvě 2020 17:28

Na výsledky SPG čekám s velkým napěním všech nervů, protože mi na SPG vysí PUT opce, kterou jsem vypsal v lednu ... než šly mall do kopru ... peněz mají dost, navíc je to aristokrat, tak snad doufejme, že divi udrží.
Lynx: ABBV, ABR, AQN, ARCC, BGS, BXSL, CGBD, CSWC, CSCO, ENB, GAIN, GLAD, GOLD, INTC, LAZ, MAIN, MDT, MFC, MO, MPC, MPW, NGG, NRG, O, OCSL, OHI, ORI, ONL, PEP, PFE, RITM, RTX, SLRC, SPG, SWKS, T, TROW, UL, VET, VICI, VST, VTRS, WBD, WMB, WU
Fio: COLT, ČEZ, Kofola, Moneta, LMT, PMČR
Hraju si a nezlobím: MAC, SOFI
Crypto [na osahání co to vůbec je]: BTC, ETH
Investuji na důchod a klidný spánek
:idea: registrujte se na Trading 212 a dostaňte akcii do 100 EUR zdarma
:idea: registrujte se na Degiro a získejte 50 € v hotovosti

Uživatelský avatar
VSbrok
Site Admin
Příspěvky: 1890
Registrován: 03 led 2019 23:09
Bydliště: 100 věží
Been thanked: 7 times
Kontaktovat uživatele:

Re: REIT - Brad Thomas

Příspěvek od VSbrok » 16 kvě 2020 06:37

Špatná zpráva v REIT sektoru :? :cry:

BT končí na SA s free články, od teď už jen pro placenou službu, i když prý možná občas nějaký free článek vydě ...

https://seekingalpha.com/instablog/3309 ... orary-news
Lynx: ABBV, ABR, AQN, ARCC, BGS, BXSL, CGBD, CSWC, CSCO, ENB, GAIN, GLAD, GOLD, INTC, LAZ, MAIN, MDT, MFC, MO, MPC, MPW, NGG, NRG, O, OCSL, OHI, ORI, ONL, PEP, PFE, RITM, RTX, SLRC, SPG, SWKS, T, TROW, UL, VET, VICI, VST, VTRS, WBD, WMB, WU
Fio: COLT, ČEZ, Kofola, Moneta, LMT, PMČR
Hraju si a nezlobím: MAC, SOFI
Crypto [na osahání co to vůbec je]: BTC, ETH
Investuji na důchod a klidný spánek
:idea: registrujte se na Trading 212 a dostaňte akcii do 100 EUR zdarma
:idea: registrujte se na Degiro a získejte 50 € v hotovosti

Ondřej
Site Admin
Příspěvky: 834
Registrován: 03 led 2019 22:50
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times
Kontaktovat uživatele:

Re: REIT - Brad Thomas

Příspěvek od Ondřej » 16 kvě 2020 07:38

Kolik za tu placenou službu účtuje? Takto to dělá čím dál více autorů na netu. Jeden český autor chce za přístup do placené sekce bezmála šest tisíc ročně uff.

Martin
Pokročilý
Příspěvky: 384
Registrován: 07 led 2019 10:50
Been thanked: 1 time

Re: REIT - Brad Thomas

Příspěvek od Martin » 16 kvě 2020 08:44

Tak to je skoda, jeho clanky jsem sledoval, ikdyz nekdy ty jeho pribehy, kdyz zacinal clanek,byly dlouhy.
APD/ABBV,JNJ,PFE/DUK,ENB,ČEZ/EMR,LMT,MMM,SWK / CL,GIS,MO,PEP/DEA,FRT,IRM,O/ARCC,CSWC,MAIN/ORI,PRU/ RIO/BNS,Komerční Banka

Uživatelský avatar
slon
Pokročilý
Příspěvky: 293
Registrován: 04 led 2019 23:00
Has thanked: 1 time

Re: REIT - Brad Thomas

Příspěvek od slon » 16 kvě 2020 13:17

BT čtu na Forbesu zde, ale víceméně opakuje pořád to stejné dokola neb těch dobrých REIT firem není prostě moc (do kterých může doporučit investovat).
https://www.forbes.com/sites/bradthomas/#928d7a741ce7

bulinak
Pokročilý
Příspěvky: 306
Registrován: 08 zář 2019 22:56

Re: REIT - Brad Thomas

Příspěvek od bulinak » 16 kvě 2020 14:07

Ja se teda bez toho obejdu. S SKT mi moc nepomohl :-(
Stavím zoo.

Uživatelský avatar
slon
Pokročilý
Příspěvky: 293
Registrován: 04 led 2019 23:00
Has thanked: 1 time

Re: REIT - Brad Thomas

Příspěvek od slon » 16 kvě 2020 18:40

bulinak píše:
16 kvě 2020 14:07
Ja se teda bez toho obejdu. S SKT mi moc nepomohl :-(
tak jistě ale chápeme, že situace okolo COVID ovlivnila hodně firem tak, že bez ní, by se jejich hospodaření vyvíjelo naprosto jinak.

Uživatelský avatar
StanikKolarik
Dlouhodobý investor
Příspěvky: 627
Registrován: 23 úno 2019 17:35
Bydliště: Zlín

Re: REIT - Brad Thomas

Příspěvek od StanikKolarik » 16 kvě 2020 18:44

Ondřej píše:
16 kvě 2020 07:38
Kolik za tu placenou službu účtuje? Takto to dělá čím dál více autorů na netu. Jeden český autor chce za přístup do placené sekce bezmála šest tisíc ročně uff.
se vůbec nedivím, my jsem to na politicon.eu taky zvažovali - z prostého důvodu - čímdál víc lidí jsou [cenzura] s adblockem a jsou na to ještě hrdí jak okrádají autory
Portfolio: ABBV, ADM, AZN, B4B, BAS, BGS, BP, BTI, BTQ, CAH, CCL, ČEZ, EIX, ERIC, GILD, GSK, HLN, IBM, IRM, KOFOLA, LYB, MAIN, MBT, NNDM, NWL, OHI, ORI, PFE, PPL, PRU, RC, RIO, RITM, SAN, SHEL, T, UL, UNM, VIA, VIV, VNTR, VOD, VZ, WBD, WRK,

Ondřej
Site Admin
Příspěvky: 834
Registrován: 03 led 2019 22:50
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times
Kontaktovat uživatele:

Re: REIT - Brad Thomas

Příspěvek od Ondřej » 16 kvě 2020 18:59

Ano staniku máš pravdu. Lidé u nás si hodně zvykli na to, že veškerý obsah na internetu je zdarma. Já však musím říct, že někteří naši čtenáři si to uvědomují a sem tam pošlou příspěvek, který velice potěší a proto žádnou placenou sekci nemáme.

Uživatelský avatar
StanikKolarik
Dlouhodobý investor
Příspěvky: 627
Registrován: 23 úno 2019 17:35
Bydliště: Zlín

Re: REIT - Brad Thomas

Příspěvek od StanikKolarik » 16 kvě 2020 19:11

Ondřej píše:
16 kvě 2020 18:59
Ano staniku máš pravdu. Lidé u nás si hodně zvykli na to, že veškerý obsah na internetu je zdarma. Já však musím říct, že někteří naši čtenáři si to uvědomují a sem tam pošlou příspěvek, který velice potěší a proto žádnou placenou sekci nemáme.
my taky ne, z průzkumu vyšlo že pro lidi by to byl důvod nás ignorovat... tak to táhnem z reklam a čekáme jestli se k tomu jednomu příspěvku na provoz co nám přišel objeví i sestřička
Portfolio: ABBV, ADM, AZN, B4B, BAS, BGS, BP, BTI, BTQ, CAH, CCL, ČEZ, EIX, ERIC, GILD, GSK, HLN, IBM, IRM, KOFOLA, LYB, MAIN, MBT, NNDM, NWL, OHI, ORI, PFE, PPL, PRU, RC, RIO, RITM, SAN, SHEL, T, UL, UNM, VIA, VIV, VNTR, VOD, VZ, WBD, WRK,

Odpovědět