Lynx

Diskuse o brokerech, obchodnících a bankách

Moderátor: VSbrok

Odpovědět
TomasV
Začátečník
Příspěvky: 113
Registrován: 04 črc 2019 09:56

Re: Lynx

Příspěvek od TomasV » 09 črc 2021 11:05

Scrooge_McDuck píše:
09 črc 2021 10:59
@MiHons, To není pravda, cca 4 měsíce zpátky jsem si otevřel k existujícímu Lynxu účet i u IB a nechal si převést pozice. Vše bez problému :)

@Minarjo, Nutný počáteční vklad je 0 :) https://www.interactivebrokers.co.uk/en ... hp?f=38234
To je super zpráva,já jsem se nedávno ptal na Lynxu,zda je možné přejít k IB a říkali ,že musím zrušit účet a čekat půl roku.

Uživatelský avatar
Scrooge_McDuck
Začátečník
Příspěvky: 37
Registrován: 29 kvě 2020 10:25

Re: Lynx

Příspěvek od Scrooge_McDuck » 09 črc 2021 11:15

Ano chce to Lynx uplně obejít.. IB pak vyžadovalo v procesu převodu pozic souhlas Lynxu a taky mi napsali, že mají od IB informaci, že to neni možné.. Když jsem jim pak k tomu poslal přimo formulář, který mi dalo k podepsání IB, tak to Lynx hned schválil :) Myslím si, že je to jen nějaká jejich komunikace, aby jim neodcházeli zákazníci..

Uživatelský avatar
MiHons
Začátečník
Příspěvky: 94
Registrován: 24 lis 2020 11:54
Been thanked: 4 times

Re: Lynx

Příspěvek od MiHons » 09 črc 2021 11:39

Scrooge_McDuck píše:
09 črc 2021 10:59
@MiHons, To není pravda, cca 4 měsíce zpátky jsem si otevřel k existujícímu Lynxu účet i u IB a nechal si převést pozice. Vše bez problému :)

@Minarjo, Nutný počáteční vklad je 0 :) https://www.interactivebrokers.co.uk/en ... hp?f=38234
Tak to každému říkají něco jiného, mě sdělili, že to nelze na podpoře.... tak to je super customer care toto :D

Uživatelský avatar
IG_Ronie
Začátečník
Příspěvky: 49
Registrován: 21 říj 2020 12:58

Re: Lynx

Příspěvek od IG_Ronie » 09 črc 2021 12:16

Taky jsem nedavno zakladal IB a zadny min. vklad...
CZ akcie: ČEZ | Moneta | O2 | Komerčka | Kofola | Avast | CTP

Zahraniční: INTC | R6C3 (Shell) | BABA | KO | VZ | T | BAC | MSFT | ABBV | CVS | VOD | PG | 9888 (Baidu) | ATVI | SPCE | SSSS | SBSW

REITs: MPW | O | AMT

ETF: IQQQ (voda) | Portu

Uživatelský avatar
Scrooge_McDuck
Začátečník
Příspěvky: 37
Registrován: 29 kvě 2020 10:25

Re: Lynx

Příspěvek od Scrooge_McDuck » 09 črc 2021 12:52

MiHons píše:
09 črc 2021 11:39
Scrooge_McDuck píše:
09 črc 2021 10:59
@MiHons, To není pravda, cca 4 měsíce zpátky jsem si otevřel k existujícímu Lynxu účet i u IB a nechal si převést pozice. Vše bez problému :)

@Minarjo, Nutný počáteční vklad je 0 :) https://www.interactivebrokers.co.uk/en ... hp?f=38234
Tak to každému říkají něco jiného, mě sdělili, že to nelze na podpoře.... tak to je super customer care toto :D
Když při registrování rozpoznali, že už mám účet u Lynx a ptali se na důvod, tak jsem jim napsal jen I would like to start using IB instead of Lynx. A prošlo to v pohodě.. Asi ale záleží, na koho zrovna člověk narazí :D.. zkoušel bych dál ;)

Martin
Pokročilý
Příspěvky: 384
Registrován: 07 led 2019 10:50
Been thanked: 1 time

Re: Lynx

Příspěvek od Martin » 09 črc 2021 13:46

Poslal jsem si na Lynx USD z Revolutu, udělal předtím oznámení, dolary na účtu mám. Teď mi přišel mail, abych se přihlásil do lynxbrokeru a vyplnil jak často budu z Revolutu posílat peníze a druhé doplnění : poslat výpis z Roklenu, protože Lynx nerozpozná majitele účtu.
Volal mi pracovník Lynxu, že peníze na účtu mám, ale nemám z Revolutu peníze už posílat, protože prostě nepoznají od koho jsou. Je divné, když jsem vyplnil oznámení na částku USD, kterou pošlu + identifikace. Ptal jsem se jestli by byl problém posílat peníze přes Roklen, to samé, nejsou to přímo banky a mám využívat účet v Německu. Standardně prý tento typ vkladů nepřipisují.
Jak to máte ostatní? díky
APD/ABBV,JNJ,PFE/DUK,ENB,ČEZ/EMR,LMT,MMM,SWK / CL,GIS,MO,PEP/DEA,FRT,IRM,O/ARCC,CSWC,MAIN/ORI,PRU/ RIO/BNS,Komerční Banka

RomanS
Začátečník
Příspěvky: 26
Registrován: 10 říj 2020 17:50

Re: Lynx

Příspěvek od RomanS » 09 črc 2021 15:55

Mne to poslali tiež. Tiež som poslal oznámenie v správe účtu, že tam pošlem USD. A posielal som peniaze z Revoltu. A včera večer mi prišla zpráva, že mám poslať výpis z účtu z Revoltu. Tak to skúsim poslať a uvidíme 🤷‍♂️

minarjo
Pokročilý
Příspěvky: 300
Registrován: 07 led 2019 19:37
Been thanked: 19 times

Re: Lynx

Příspěvek od minarjo » 09 črc 2021 21:33

@Scrooge_McDuck:
Nerozumím, já tam pod tím tvým odkazem vidím minimum 10 tisíc USD minimálně po dobu prvních 8 měsíců, pak už snížení na 2000 USD (my všichni jsme broker klient účty, ne individual či jiné typy). Pokud někdy někomu povolili méně, je to v rozporu s tím odkazem. Totéž to povolení kdo má Lynx: správně by to dle jejich pravidel nemělo být ani schváleno.

TomasV
Začátečník
Příspěvky: 113
Registrován: 04 črc 2019 09:56

Re: Lynx

Příspěvek od TomasV » 09 črc 2021 22:23

minarjo píše:
09 črc 2021 21:33
@Scrooge_McDuck:
Nerozumím, já tam pod tím tvým odkazem vidím minimum 10 tisíc USD minimálně po dobu prvních 8 měsíců, pak už snížení na 2000 USD (my všichni jsme broker klient účty, ne individual či jiné typy). Pokud někdy někomu povolili méně, je to v rozporu s tím odkazem. Totéž to povolení kdo má Lynx: správně by to dle jejich pravidel nemělo být ani schváleno.
https://www.reddit.com/r/interactivebro ... _minimums/

dark88
Začátečník
Příspěvky: 14
Registrován: 05 říj 2020 16:06

Re: Lynx

Příspěvek od dark88 » 12 črc 2021 12:13

Scrooge_McDuck píše:
09 črc 2021 11:15
Ano chce to Lynx uplně obejít.. IB pak vyžadovalo v procesu převodu pozic souhlas Lynxu a taky mi napsali, že mají od IB informaci, že to neni možné.. Když jsem jim pak k tomu poslal přimo formulář, který mi dalo k podepsání IB, tak to Lynx hned schválil :) Myslím si, že je to jen nějaká jejich komunikace, aby jim neodcházeli zákazníci..
Mám také jeden účet u Lynx (na kterém mám portfolio) a nově otevřený účet přímo u IB. Mohu Vás poprosit o informaci, jak se Vám povedlo provést vaše pozice do IB? Využil jste Basic FOP Transfer? Nebo něco jiného? děkuji, Z.
BRK.B, AAPL, WFC, JPM, ADBE, FB, MO, PM, NRZ, DIS, SBUX, SHW, PEP, MA, MFST, UHN, VRTX, JNJ, BMY, CVS, OHI, WELL, STOR, O, MONETA, CEZ.
Krypto: BTC, ETH

Odpovědět