Setkání

Diskuse o investorských srazech a setkávání se

Moderátor: VSbrok

Odpovědět
Ondřej
Site Admin
Příspěvky: 834
Registrován: 03 led 2019 22:50
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times
Kontaktovat uživatele:

Re: Setkání

Příspěvek od Ondřej » 15 lis 2019 10:29

Soukromou zprávu jsem ti poslal vzápětí. Budu tedy očekávat potvrzení a pak bližší informace. Díky za to

MilanV
Začátečník
Příspěvky: 89
Registrován: 26 kvě 2019 19:16
Been thanked: 3 times

Re: Setkání

Příspěvek od MilanV » 15 lis 2019 14:48

Během krátké chvilky mám již 7 lidí (ne všichni na 100%) a tak odhaduji na účast 10-12. Tímto potvrzuji tyto jména
MilanV
Zanek
Andrej
Ondřej
Pavel
Michal.holik
JackN
ptf dle hodnoty
rustove: vyprodáno
na stalo: RITM,MAIN,WMB,OHI,MPW,RIO,ABR,AM,WMB,MO,VET,TABAK,ABBV,SPG,GAIN,LYB,CEZ,STOR,VICI,DOW

MilanV
Začátečník
Příspěvky: 89
Registrován: 26 kvě 2019 19:16
Been thanked: 3 times

Re: Setkání

Příspěvek od MilanV » 17 lis 2019 10:10

Takže hlásím počet 9 a zatím spíše forum NR1. Pls další zájemce. Omlouvám se, že takhle tlačím, ale už by stálo za to vzít nějaký salónek a tak potřebuji lepší odhad účastníků.
Zatím se přihlásili:

MilanV nr1
Zanek nr1
Andrej IG
Ondřej IG
Pavel nr1
Michal.holik nr1
JackN nr1
Vosa nr1
Stanislav nr1
ptf dle hodnoty
rustove: vyprodáno
na stalo: RITM,MAIN,WMB,OHI,MPW,RIO,ABR,AM,WMB,MO,VET,TABAK,ABBV,SPG,GAIN,LYB,CEZ,STOR,VICI,DOW

Ondřej
Site Admin
Příspěvky: 834
Registrován: 03 led 2019 22:50
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times
Kontaktovat uživatele:

Re: Setkání

Příspěvek od Ondřej » 17 lis 2019 12:04

No tak snad se ještě někdo odhodlá. Pojďte Vážení pokecat u piva, když už jsem se odhodlal já z takové dálky. :-D Těším se na Stanislava a vlastně všechny.

MilanV
Začátečník
Příspěvky: 89
Registrován: 26 kvě 2019 19:16
Been thanked: 3 times

Re: Setkání

Příspěvek od MilanV » 17 lis 2019 18:43

Už je nás 10. Ještě se prosím ozývejte, ať mohu zamluvit vhodný prostor. Před Vánoci je to bída a tak počet potřebuji co nejdříve. Je nesolidní objednat 15 a pak nás přijde půlka.
Nicméně to na těch 15 asi dáme, když už přijdou lidi z obou for

Místo zašlu po rezervaci, nejpozději 7 dní předem. Kvůli ubytování tak to bude někde v centru a zkusím dát co nejdříve vědět přes soukromou zprávu
ptf dle hodnoty
rustove: vyprodáno
na stalo: RITM,MAIN,WMB,OHI,MPW,RIO,ABR,AM,WMB,MO,VET,TABAK,ABBV,SPG,GAIN,LYB,CEZ,STOR,VICI,DOW

mika13el
Začátečník
Příspěvky: 1
Registrován: 18 lis 2019 13:37

Re: Setkání

Příspěvek od mika13el » 18 lis 2019 13:43

Zdravim :)

o udalosti jsem se dozvedel pres FB a protoze nemam zadnou historii diskuzi, tak zatim nemuzu posilat zadne soukrome zpravy, a proto bych chtel poprosit o registraci touto cestou. Dekuji za pochopeni a omlouvam se za spam pro ostatni.

MilanV
Začátečník
Příspěvky: 89
Registrován: 26 kvě 2019 19:16
Been thanked: 3 times

Re: Setkání

Příspěvek od MilanV » 18 lis 2019 15:51

Salónek je zamluven v restauraci v centru města (díky Pavle za spolupráci). Zamluven je od 15 hodina a předpokládám, že se budeme trousit postupně do 17 hodiny, kdybychom měli být v plném počtu. Během dneška a zítřka postupně pošlu přes SZ všem místo.
Objednáno je pro 15 lidí, ale kapacita je přes 20 a tak je možno se postupně přihlašovat. Zatím mám 11 přihlášených (zatím 3 z IG a 8 je z Ladislavova fora - ikdyž řada, včetně mne, jsme obojetní)). Připomínám zákaz focení obličejových části během vánoční besídky. Doporučuje se vydržet vnímat moudré myšlenky do 18 hodiny. Pak to bude asi jako vždy. A večerní Praha mladé investory (s plnými kapsami dividend) volá !

MilanV nr1
Zanek nr1
Andrej IG
Ondřej IG
Pavel nr1
Michal.holik nr1
JackN nr1
Vosa nr1
Stanislav nr1
Georg IG
Mamut nr1
ptf dle hodnoty
rustove: vyprodáno
na stalo: RITM,MAIN,WMB,OHI,MPW,RIO,ABR,AM,WMB,MO,VET,TABAK,ABBV,SPG,GAIN,LYB,CEZ,STOR,VICI,DOW

MilanV
Začátečník
Příspěvky: 89
Registrován: 26 kvě 2019 19:16
Been thanked: 3 times

Re: Setkání

Příspěvek od MilanV » 25 lis 2019 07:31

Všem přihlášeným jsem poslal SZ s místem konání. Pokud jej někdo nedostal, pls ozvat se.

Pro další zájemce přihlašování do 10.12 abych stihl si toho všimnout a zaslat místo konání
ptf dle hodnoty
rustove: vyprodáno
na stalo: RITM,MAIN,WMB,OHI,MPW,RIO,ABR,AM,WMB,MO,VET,TABAK,ABBV,SPG,GAIN,LYB,CEZ,STOR,VICI,DOW

MilanV
Začátečník
Příspěvky: 89
Registrován: 26 kvě 2019 19:16
Been thanked: 3 times

Re: Setkání

Příspěvek od MilanV » 06 pro 2019 18:31

Rád bych upozornil, že přesně za 7 dní se koná Vánoční akcionářský večírek. Zatím máme 11 přihlášených.

Doufám, že každý dostal pokyny. Raději upřesním, že u vchodu máme stůl na "sraz investorů". Začínáme v 15 a končíme ..?

Takže kdo ještě váhá, ať neváhá a přihlásí se. Bude to poslední šance v tomto roce se potkat s kolegy se kterými si tady píšete a mají pro ostatní stejné "postižení" :-)
ptf dle hodnoty
rustove: vyprodáno
na stalo: RITM,MAIN,WMB,OHI,MPW,RIO,ABR,AM,WMB,MO,VET,TABAK,ABBV,SPG,GAIN,LYB,CEZ,STOR,VICI,DOW

Ondřej
Site Admin
Příspěvky: 834
Registrován: 03 led 2019 22:50
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times
Kontaktovat uživatele:

Re: Setkání

Příspěvek od Ondřej » 07 pro 2019 07:48

Uteklo to rychlé už se těším.

Odpovědět