Výroční sraz 7.3.2020

Diskuse o investorských srazech a setkávání se

Moderátor: VSbrok

Odpovědět
VSbrok
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Výroční sraz 7.3.2020

Příspěvek od VSbrok » 13 úno 2020 17:16

Přátelé akcionáři,

MilanV začal přijímat přihlášky na sraz, který se uskuteční v sobotu 7.3. v Praze. Začátek v 11 hodin. konec do 23:00. Sraz je pro obě fóra (IG i Ladislavovo). Vše je zdarma a tak prosím jen o nějakou útratu v restauraci, která nám poskytne azyl. Samozřejmě i toleranci k tomu, že vše děláme dobrovolně, jsme nadšenci a nejsme profesionálové.
Po celou dobu je zákaz focení obličejů účastníků (proto ty ruce či záda)

Přihlášky posílejte přes SZ s předmětem "sraz". Konec přihlášek do 28.2, kdy následně rozešlu přesné místo srazu zase přes soukromé zprávy. Bude to někde blízko centra v okruhu 10 minut jízdy MHD či pěšky 20min od vlakového nádraží. Maximální kapacita je 25 účastníků a tak dle pořadí. Účastníky chceme znát a tak by to měli být ti, co prošli "pivkem" či jsou aktivní na fóru.

Program tvoříme, ale bude jako obvykle

11 - zahájení
12 - 14 - oběd a představování. Počítáme 5-8 minut na každého, aby nám řekl něco málo o svém ptf, strategii... Matadoři srazů se asi budou soustředit více na změny od posledního srazu a vize do budoucna v oblasti jejich investování. dobré doplnit největšími úspěchy a hlavně neúspěchy minulého roku

14- 17 prezentace

17 -oo diskuse

K prezentacím prosím všechny co mají zájem o potvrzení předdiskutovaných témat. Názvy témata se jistě ještě upraví, ale raději uvedu cca obsah

Pavel - Investice do bydlení
Minarjo - Daně 2019
Sumo - peněžní deník + Vsbrok - jiné platformy na sledování akcií
Vitutus - Jakou má vypovídací hodnotu PB v dnešní době?
Michal.holik - REITy
roberto marconi - B&H2012
JackN - produktovody a utility

+ krátká investorská videa a grafy jako náměty k diskusím

Všechny prezentace budou cca 10-15 minut. Prosím všechny o udržení pozornosti a dotazy až do diskuse, která bude následovat. Vyhrazuji si právo ji v případě potřeby moderovat. K dispozici bude plátno a projektor. Ozvučení neřešíme a věřím, že zachováte klid, abychom všichni slyšeli
:arrow: Nabízím možnost registrace s bonusem u Lynx ($50) a Degiro (500,- Kč)
ABBV,ABR,ARCC,CGBD,CSCO,CSWC,D,DOW,GAIN,JNJ,LAZ,MAIN,MO,MPW,NGG,NNN,NRZ,O,OHI,OMI,ORI,PEP,PFE,SO,SPG,STAG,T,XOM
:arrow: Investuji na důchod a klidný spánek
Spekulačka: MAC

MilanV
Začátečník

Re: Výroční sraz 7.3.2020

Příspěvek od MilanV » 14 úno 2020 06:49

Zatím mám přihlášené následující kolegy. Pokud se někdo hlásil a není uveden, pls o reakci. Zatím 21 a tak skoro 85% kapacity
MilanV
Andrej
Pavel
Michal.holik
JackN
Stanislav
Georg
Vitutus
Vsbrok
Minarjo
cyberguy
viky
Michal.i
Roberto.Marcony
Vosa
Mamut
SUMO
Ondřej
Rohl
Daniel
Zanek
Dušan
Naposledy upravil(a) MilanV dne 18 úno 2020 12:11, celkem upraveno 5 x.

Ondřej
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondřej » 14 úno 2020 09:01

To abychom zanedlouho pronajímali velké sály. IG to kdyžtak zasponzoruje😀 nebo bychom to mohli dělat jako jiní a vybírat šest tisíc vlezné.
Můžeš si mě prosím poznačit s otazníkem? Do šestého jsem v KV a bohužel nemám ubytování v Praze a nebudu v KV sám. Takže je to tak padesát na padesát.

Pavel
Investor

Příspěvek od Pavel » 14 úno 2020 09:30

Ondřej píše:
14 úno 2020 09:01
To abychom zanedlouho pronajímali velké sály. IG to kdyžtak zasponzoruje😀 nebo bychom to mohli dělat jako jiní a vybírat šest tisíc vlezné.
Můžeš si mě prosím poznačit s otazníkem? Do šestého jsem v KV a bohužel nemám ubytování v Praze a nebudu v KV sám. Takže je to tak padesát na padesát.
KV je korona virus? :lol:

MilanV
Začátečník

Příspěvek od MilanV » 14 úno 2020 10:36

Ondřej píše:
14 úno 2020 09:01
Prosím o zasílání SZ. Hlásit se takhle v textu vede k tomu, že něco přehlédnu a pak budeš muset být v chladu na ulici před sálem a poslouchat pod oknem

Ondřej
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondřej » 14 úno 2020 10:41

Když necháte okno otevřené bude to stačit 😀. Nechci se úplně hlásit spíš bych se na chvilku stavil pozdravit ve dveřích.😀 Ale ty tu velíš píšu SZ.

Odpovědět