Opční obchody

Diskuse o opcích

Moderátor: VSbrok

bulinak
Začátečník

Re: Opční obchody

Příspěvek od bulinak » 11 čer 2020 08:01

Nákup nahé CALL na MO? Já zatím vždy jen jako spread, ale teď se mi moc nedařilo (vypsal jsem call a musel je včas zavírat).
TW:T,ABBV,WBA,MO,XOM,OHI,SKT,ADM,CAH,WFC,OXY,PSX,VOD,NRZ,SPG,EVR,GEO,CSWC,IRM,MMM,LMT,BRK.B,MSM,CVX,M,RDSB,CSCO,KO,MAIN,PFE,DUK,GILD,OZK,O,INTC,FRT,PRU,NEM,MRK,TSN,ORI,MGRC,UNM,STOR,BTI,MDP,CCL; FIO:ČEZ, O2, Moneta, PM, Kofola, KB; Portu a různá P2P na která mohu poskytnout referral.

VSbrok
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od VSbrok » 12 čer 2020 00:45

Tož MO za 37 bych bral všema 20ti, teda kdybych na to měl prachy ... přeci jen moje nákupka je přes 60 a jaká to tenkrát byla super cena :(
Ale nakonec jsem pobral prašule a tentokrát i zavčasu.

Jen s těmi MMM PUT jsem měl udělat to samý, teď už je zas pozdě ... o SPG ani nemluvě :-/

Snad to trošku zalepí nákup PUT na XOM a RDS.B. Ropáci jsou opět pod tlakem, když v Mexiku a Indii se zdá se rozjíždí druhá vlna koróny :idea:
:arrow: Nabízím možnost registrace s bonusem u Lynx ($50) a Degiro (500,- Kč)
-AAPL,ABBV,ABR,ARCC,CGBD,CSWC,CSCO,D,DOW,GAIN,INTC,LAZ,MAC,MAIN,MO,MPC,NGG,NRZ,O,OHI,OMI,ORI,PEP,PFE,RTX,SPG,STAG,T,VTRS,XOM
-Moneta, Kofola, O2, PMČR
:arrow: Investuji na důchod a klidný spánek

neydek
Začátečník

Příspěvek od neydek » 06 črc 2020 19:59

Nenapadlo někoho z vás koupit PUT opce na TSLA? Z mého pohledu mi přijde, že by to mohlo dávat smysl - zdá se, že je fakt hodně nahypovaná a brutálně přepálená, bude stačit nějaký divný Elonův tweet nebo jedno shořelé auto a může hodně prudce spadnout. Před měsícem tady byly ceny kolem $800, dneska jsme na $1300. Navíc 22.7. se budou vyhlašovat výsledky za Q2, takže se taky mohou stát zajímavé věci. K tomu další americký nástup korony.

Aktuálně stojí třeba PUT se strikem na $900 kolem $5, expirace 24.7. Je to celkem hodně peněz (x100), ale teoretický zisk tam je ohromný. Kde případně opce kupujete? IB, Lynx?

bulinak
Začátečník

Příspěvek od bulinak » 06 črc 2020 22:48

Pro mě by to byla moc velká pozice navíc spekulace proti Elonovi... Já mám Tastyworks.
TW:T,ABBV,WBA,MO,XOM,OHI,SKT,ADM,CAH,WFC,OXY,PSX,VOD,NRZ,SPG,EVR,GEO,CSWC,IRM,MMM,LMT,BRK.B,MSM,CVX,M,RDSB,CSCO,KO,MAIN,PFE,DUK,GILD,OZK,O,INTC,FRT,PRU,NEM,MRK,TSN,ORI,MGRC,UNM,STOR,BTI,MDP,CCL; FIO:ČEZ, O2, Moneta, PM, Kofola, KB; Portu a různá P2P na která mohu poskytnout referral.

Pavel
Dlouhodobý investor

Příspěvek od Pavel » 06 črc 2020 23:05

neydek píše:
06 črc 2020 19:59
Aktuálně stojí třeba PUT se strikem na $900 kolem $5, expirace 24.7. Je to celkem hodně peněz (x100), ale teoretický zisk tam je ohromný. Kde případně opce kupujete? IB, Lynx?
To jako že bych si vsadil, že za necelé 3 týdny bude cena pod 900? To fakt ne:-)

Odpovědět