Obecně připomínky k fóru

Diskuse o všem ostatním

Moderátor: VSbrok

Odpovědět
Ondřej
Site Admin
Příspěvky: 834
Registrován: 03 led 2019 22:50
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times
Kontaktovat uživatele:

Re: Obecně připomínky k fóru

Příspěvek od Ondřej » 12 črc 2019 10:17

Ladislav píše:
10 črc 2019 08:31
:idea: Proč dávat věci dolu pod fórum :?:
Protože na diskusním foru i na finančních webstránkách je každý den to nejzajímavější,
bez jakéhokoliv čtení, za pouhou sekundu vidět, zda jde DAX a Dow dolu nebo nahoru.
A diskusní forum i finanční webstránka je mrtvá bez aktualizovaného grafu indexu. :(
Zrovna od Vás bych to pane Ladislave nečekal. Vždy říkáte, že své portfólio kontrolujete jednou za rok na silvestra ne. Tak k čemu pak graf indexů.
Přiznám se, že nevím jak to zde umístit a ani jsem po tom nepátral. Jen vím že programátoři umí všechno, takže možné to je určitě.

Ondřej
Site Admin
Příspěvky: 834
Registrován: 03 led 2019 22:50
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times
Kontaktovat uživatele:

Re: Obecně připomínky k fóru

Příspěvek od Ondřej » 10 srp 2019 19:57

Staniku nebo broku smažte prosím příspěvky toho spamera. Dal jsem mu přes mobil ban, ale k PC se dostanu až v pondělí a na mobilu se mi nějak nedaří proklikat ke smazání děkuji.

Uživatelský avatar
StanikKolarik
Dlouhodobý investor
Příspěvky: 627
Registrován: 23 úno 2019 17:35
Bydliště: Zlín

Re: Obecně připomínky k fóru

Příspěvek od StanikKolarik » 10 srp 2019 20:18

Ondřej píše:
10 srp 2019 19:57
Staniku nebo broku smažte prosím příspěvky toho spamera. Dal jsem mu přes mobil ban, ale k PC se dostanu až v pondělí a na mobilu se mi nějak nedaří proklikat ke smazání děkuji.
hotovo
Portfolio: ABBV, ADM, AZN, B4B, BAS, BGS, BP, BTI, BTQ, CAH, CCL, ČEZ, EIX, ERIC, GILD, GSK, HLN, IBM, IRM, KOFOLA, LYB, MAIN, MBT, NNDM, NWL, OHI, ORI, PFE, PPL, PRU, RC, RIO, RITM, SAN, SHEL, T, UL, UNM, VIA, VIV, VNTR, VOD, VZ, WBD, WRK,

Ondřej
Site Admin
Příspěvky: 834
Registrován: 03 led 2019 22:50
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times
Kontaktovat uživatele:

Re: Obecně připomínky k fóru

Příspěvek od Ondřej » 10 srp 2019 21:38

Super díky moc. Teď jen vyřešit spamera mého e-mailu. Za poslední hodinu asi tři sta kusů.

Ondřej
Site Admin
Příspěvky: 834
Registrován: 03 led 2019 22:50
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times
Kontaktovat uživatele:

Re: Obecně připomínky k fóru

Příspěvek od Ondřej » 11 srp 2019 07:44

Tak jsem se poprvé stal cílem spamového útoku. 1360 e-mailů od večera do teď a roste to o dva za minutu.
Snad se mi podařilo to zastavit, zakázal jsem možnost kontaktovat administrátora fóra kontaktním formulářem.

Uživatelský avatar
Ladislav
Začátečník
Příspěvky: 189
Registrován: 21 čer 2019 02:35
Bydliště: Evropa
Kontaktovat uživatele:

Re: Obecně připomínky k fóru

Příspěvek od Ladislav » 11 srp 2019 12:29

:D Také slovenské forum PHP pro spekulanty a poradce s pojištěním dostává každý týden tisíc anglických, ruských nebo francouzských odpadkových příspěvků, 100 kusů totožných, od spamových automatů, protože dnešní administrátor Peter Cmorej neni ochotný, nastavit na foru jediný volitelný jazyk SLOVENSKY
a nutnost potvrdit každou novou registraci v e-mailu psaném slovensky. :D http://ako-investovat.sk/diskusia/
Akcie a burza - jediná kniha, kterou potřebuješ :idea: http://forum.nr1a.com :idea:

Ondřej
Site Admin
Příspěvky: 834
Registrován: 03 led 2019 22:50
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times
Kontaktovat uživatele:

Re: Obecně připomínky k fóru

Příspěvek od Ondřej » 11 srp 2019 15:32

Registrace musí potvrzovat v e-mailu. Jen je problém kontaktní formulář ten asi neměl dostatečnou obranu. Nicméně je to věc bez které se určitě obejdeme.

Uživatelský avatar
slon
Pokročilý
Příspěvky: 293
Registrován: 04 led 2019 23:00
Has thanked: 1 time

Re: Obecně připomínky k fóru

Příspěvek od slon » 11 srp 2019 22:48

jakýkoliv open source, který používá x lidí na světe, bude vždy terčem útoků robotů. Jakákoliv chyba bude ihned využita. S tím je potřeba se smířit.

Ondřej
Site Admin
Příspěvky: 834
Registrován: 03 led 2019 22:50
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times
Kontaktovat uživatele:

Re: Obecně připomínky k fóru

Příspěvek od Ondřej » 12 srp 2019 07:54

Ano to je pravda. A nebo tomu zabránit. S tisícovkou emailů za noc se mi smiřovat nechce. Takže jsem mu utnul tipec. Otázkou je na jak dlouho.

Uživatelský avatar
_turek
Začátečník
Příspěvky: 85
Registrován: 12 čer 2019 14:15

Re: Obecně připomínky k fóru

Příspěvek od _turek » 20 srp 2019 14:45

Nešlo by u mobilní verzi zobrazit datum posledního příspěvku i v rubrikách? Ať člověk zbytečně nerozklikavá rubriky, když tam není nic nového.(nepřihlášen)
Portfólio: TXRH, V, Shack, CMI založeno 2018
Můj blog : http://blog.mojeokoli.cz/category/akcie/
Brooker: Fio

Odpovědět