Odprodej "přehřátých" akcií

Diskuse o všem ostatním

Moderátor: VSbrok

Uživatelský avatar
Pavel
Dlouhodobý investor
Příspěvky: 778
Registrován: 09 led 2019 14:02
Been thanked: 1 time

Re: Odprodej "přehřátých" akcií

Příspěvek od Pavel » 31 kvě 2020 20:33

Psal, že spekuluje. Tak proč ne. Jen by mohl napsat, proč si myslí, že cena půjde dolů (nějaké argumenty).

Uživatelský avatar
StanikKolarik
Dlouhodobý investor
Příspěvky: 627
Registrován: 23 úno 2019 17:35
Bydliště: Zlín

Re: Odprodej "přehřátých" akcií

Příspěvek od StanikKolarik » 31 kvě 2020 21:05

já už měsíc přemýšlím jestli prodat:
NYSE:NUE - s nákupkou 31,55USD je to krásných +34% + divi co jsem stihl a docela se bojím co to udělá až Donald uvolní ty cla na ocel
NYSE:WRK - ikdyž u něho asi počkám až se mi přiblíží k nákupce 39,5USD
Portfolio: ABBV, ADM, AZN, B4B, BAS, BGS, BP, BTI, BTQ, CAH, CCL, ČEZ, EIX, ERIC, GILD, GSK, HLN, IBM, IRM, KOFOLA, LYB, MAIN, MBT, NNDM, NWL, OHI, ORI, PFE, PPL, PRU, RC, RIO, RITM, SAN, SHEL, T, UL, UNM, VIA, VIV, VNTR, VOD, VZ, WBD, WRK,

thomashalama96
Začátečník
Příspěvky: 14
Registrován: 25 říj 2019 10:02

Re: Odprodej "přehřátých" akcií

Příspěvek od thomashalama96 » 01 čer 2020 10:25

StanikKolarik:
Proc chces prodat WRK? Je pravda, ze docela o dost snizili dividendu, ale ta akcie je porad extremne levna. Usetrene penize z dividend urcite dobre vyuzijou v tyhle nejiste koronavirove dobe.
Portfolio:
AT&T, Banco Santander, BASF, BMW, British American Tobacco, Cisco Systems, CVS Health, DXC Technologies, Intel Corporation, Macy's, Prudential Financial, Royal Dutch Shell B, Teva Pharmaceuticals, Unum Group, Wells Fargo
Broker:
Degiro

Uživatelský avatar
StanikKolarik
Dlouhodobý investor
Příspěvky: 627
Registrován: 23 úno 2019 17:35
Bydliště: Zlín

Re: Odprodej "přehřátých" akcií

Příspěvek od StanikKolarik » 30 čer 2020 16:03

thomashalama96 píše:
01 čer 2020 10:25
StanikKolarik:
Proc chces prodat WRK? Je pravda, ze docela o dost snizili dividendu, ale ta akcie je porad extremne levna. Usetrene penize z dividend urcite dobre vyuzijou v tyhle nejiste koronavirove dobe.
já to tu odpovědí obnovím...

Já nutně potřebuju něco prodat, kvůli snižování marginu. A to WRK mi nějak nepřirostlo k s srdci.
Stejně tak přemýšlím nad GT (+60% a pozastavená divi) NUE (+30% a strach co bude až USA uvolní cla na ocel)
Portfolio: ABBV, ADM, AZN, B4B, BAS, BGS, BP, BTI, BTQ, CAH, CCL, ČEZ, EIX, ERIC, GILD, GSK, HLN, IBM, IRM, KOFOLA, LYB, MAIN, MBT, NNDM, NWL, OHI, ORI, PFE, PPL, PRU, RC, RIO, RITM, SAN, SHEL, T, UL, UNM, VIA, VIV, VNTR, VOD, VZ, WBD, WRK,

Uživatelský avatar
_turek
Začátečník
Příspěvky: 85
Registrován: 12 čer 2019 14:15

Re: Odprodej "přehřátých" akcií

Příspěvek od _turek » 01 črc 2020 21:36

Stando co myslíš tím snižováním marginu?
Portfólio: TXRH, V, Shack, CMI založeno 2018
Můj blog : http://blog.mojeokoli.cz/category/akcie/
Brooker: Fio

Uživatelský avatar
StanikKolarik
Dlouhodobý investor
Příspěvky: 627
Registrován: 23 úno 2019 17:35
Bydliště: Zlín

Re: Odprodej "přehřátých" akcií

Příspěvek od StanikKolarik » 01 črc 2020 22:29

_turek píše:
01 črc 2020 21:36
Stando co myslíš tím snižováním marginu?
jsem v marginu a jednak platím z něho úroky, druhak jak se to furt hýbe, tak se mi docela tenčí ten "polštář" volného prostoru, takže bych potřeboval něco prodat
Portfolio: ABBV, ADM, AZN, B4B, BAS, BGS, BP, BTI, BTQ, CAH, CCL, ČEZ, EIX, ERIC, GILD, GSK, HLN, IBM, IRM, KOFOLA, LYB, MAIN, MBT, NNDM, NWL, OHI, ORI, PFE, PPL, PRU, RC, RIO, RITM, SAN, SHEL, T, UL, UNM, VIA, VIV, VNTR, VOD, VZ, WBD, WRK,

Odpovědět