Setkání

Diskuse o investorských srazech a setkávání se

Moderátor: VSbrok

Odpovědět
Ondřej
Site Admin
Příspěvky: 834
Registrován: 03 led 2019 22:50
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times
Kontaktovat uživatele:

Re: Setkání

Příspěvek od Ondřej » 05 lis 2019 07:36

A já jedu do Prahy dnes a zítra zase domů. 12 tedy nedám. Těším se však až uděláme nějaký ten pořádný sraz ne jen 🍺. Vím že Praha je Praha ale co to udělat někde na půl cesty mezi Prahou a Ostravou.😀

Uživatelský avatar
Pavel
Dlouhodobý investor
Příspěvky: 778
Registrován: 09 led 2019 14:02
Been thanked: 1 time

Re: Setkání

Příspěvek od Pavel » 05 lis 2019 20:00

Ondřej píše:
05 lis 2019 07:36
A já jedu do Prahy dnes a zítra zase domů. 12 tedy nedám. Těším se však až uděláme nějaký ten pořádný sraz ne jen 🍺. Vím že Praha je Praha ale co to udělat někde na půl cesty mezi Prahou a Ostravou.😀
V Brně?

MilanV
Začátečník
Příspěvky: 89
Registrován: 26 kvě 2019 19:16
Been thanked: 3 times

Re: Setkání

Příspěvek od MilanV » 05 lis 2019 20:30

Ondřej píše:
05 lis 2019 07:36
A já jedu do Prahy dnes a zítra zase domů. 12 tedy nedám. Těším se však až uděláme nějaký ten pořádný sraz ne jen 🍺. Vím že Praha je Praha ale co to udělat někde na půl cesty mezi Prahou a Ostravou.😀
Tak doufám, že v pátek 13.12 dorazíš do Prahy přijedeš! Brno už bylo dvakrát a účast byla celkem slušná i díky osobnosti Roberta. Je to vždy jen o tom, zda se najde dobrovolník co to zařídí a vyprovokuje účastníky
ptf dle hodnoty
rustove: vyprodáno
na stalo: RITM,MAIN,WMB,OHI,MPW,RIO,ABR,AM,WMB,MO,VET,TABAK,ABBV,SPG,GAIN,LYB,CEZ,STOR,VICI,DOW

Ondřej
Site Admin
Příspěvky: 834
Registrován: 03 led 2019 22:50
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times
Kontaktovat uživatele:

Re: Setkání

Příspěvek od Ondřej » 06 lis 2019 10:20

MilanV píše:
05 lis 2019 20:30
Ondřej píše:
05 lis 2019 07:36
A já jedu do Prahy dnes a zítra zase domů. 12 tedy nedám. Těším se však až uděláme nějaký ten pořádný sraz ne jen 🍺. Vím že Praha je Praha ale co to udělat někde na půl cesty mezi Prahou a Ostravou.😀
Tak doufám, že v pátek 13.12 dorazíš do Prahy přijedeš! Brno už bylo dvakrát a účast byla celkem slušná i díky osobnosti Roberta. Je to vždy jen o tom, zda se najde dobrovolník co to zařídí a vyprovokuje účastníky
Aha tak to mi nějak uniklo. Kouknul jsem do kalendáře a překvapivě mám volno. Takže zaneseno do kalendáře a budu čekat bližší instrukce.

MilanV
Začátečník
Příspěvky: 89
Registrován: 26 kvě 2019 19:16
Been thanked: 3 times

Re: Setkání

Příspěvek od MilanV » 07 lis 2019 07:42

Takže mám 4 přihlášené na úterý 12.11 a jdu shánět rezervaci. Během dnešního dne zašlu přes SZ místo setkání. Pokud ji nedostanete, ozvěte se.
jinak vezmu stůl pro 6 a tak může se někdo ještě rozmyslet a dát mi vědět do pondělí, abych stihl mu zaslat zprávu
ptf dle hodnoty
rustove: vyprodáno
na stalo: RITM,MAIN,WMB,OHI,MPW,RIO,ABR,AM,WMB,MO,VET,TABAK,ABBV,SPG,GAIN,LYB,CEZ,STOR,VICI,DOW

MilanV
Začátečník
Příspěvky: 89
Registrován: 26 kvě 2019 19:16
Been thanked: 3 times

Re: Setkání

Příspěvek od MilanV » 15 lis 2019 09:22

Rád bych pozval i členy tohoto fora na Vánoční pivko v Praze v pátek 13.12.
Zájemci nechť přes soukromé zprávy se mi ozvou 6.12 a já pak pošlu koordináty, zapíšu do tabulky a potvrdím rezervaci.

Rezervaci prostoru provádím tento týden na základě zkušeností z minulých srazů a tak v případě většího zájmu bude rozhodovat čas přihlášení. Důvodem je to, že sehnat klidné místo v Praze v pátek a ještě v době adventu je spíše zázrak
ptf dle hodnoty
rustove: vyprodáno
na stalo: RITM,MAIN,WMB,OHI,MPW,RIO,ABR,AM,WMB,MO,VET,TABAK,ABBV,SPG,GAIN,LYB,CEZ,STOR,VICI,DOW

Ondřej
Site Admin
Příspěvky: 834
Registrován: 03 led 2019 22:50
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times
Kontaktovat uživatele:

Re: Setkání

Příspěvek od Ondřej » 15 lis 2019 09:38

Tož to je souhra náhod, teď jsem sem přišel abych potvrdil, že dorazím. Právě jsem si totiž rezervoval ubytování na pátek 13.12. 😀 Hned si mě tedy prosím zapiš. Nebo chceš to i do SZ?

Uživatelský avatar
Pavel
Dlouhodobý investor
Příspěvky: 778
Registrován: 09 led 2019 14:02
Been thanked: 1 time

Re: Setkání

Příspěvek od Pavel » 15 lis 2019 10:05

Já určitě rád přijdu, jako na většinu setkání, a těším se na nové tváře, díky Milane že se staráš. Pokud by byl zájem začít dřív (třeba pro nepražáky, když už jednou za čas přijedou), můžu dorazit už v 15:30.

MilanV
Začátečník
Příspěvky: 89
Registrován: 26 kvě 2019 19:16
Been thanked: 3 times

Re: Setkání

Příspěvek od MilanV » 15 lis 2019 10:19

Ondřej píše:
15 lis 2019 09:38
Tož to je souhra náhod, teď jsem sem přišel abych potvrdil, že dorazím. Právě jsem si totiž rezervoval ubytování na pátek 13.12. 😀 Hned si mě tedy prosím zapiš. Nebo chceš to i do SZ?
Prosím raději přes SZ. Ideálně do předmětu napsat "pivko" ať nikoho nepřehlédnu. Je to přeci jen měsíc do akce a obvykle je vícero korespondence krom toho, že je to pro dvě fora ale jedny lidi. Takže budeme mít i zdvojené přihlášky (Například Pavel vzorně reagoval na obou)
ptf dle hodnoty
rustove: vyprodáno
na stalo: RITM,MAIN,WMB,OHI,MPW,RIO,ABR,AM,WMB,MO,VET,TABAK,ABBV,SPG,GAIN,LYB,CEZ,STOR,VICI,DOW

Ondřej
Site Admin
Příspěvky: 834
Registrován: 03 led 2019 22:50
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times
Kontaktovat uživatele:

Re: Setkání

Příspěvek od Ondřej » 15 lis 2019 10:27

Tak to se budu těšit ještě víc. Jen dokopat kolegu aby nešel do práce a Michala Holíka.😀 Mě je vcelku jedno kdy to začne bo jak píšu výše zůstávám na noc. Kdyby náhodou se chtěl někdo přidat vlezou se do bytu ještě tři osoby za 300 Kč na noc bez jídla samozřejmě. Doufám, že se sejdeme v hojném počtu.

Odpovědět