Povídání o všem možném a nemožném..

Diskuse o všem ostatním

Moderátor: VSbrok

Odpovědět
šuhaj
Začátečník
Příspěvky: 25
Registrován: 13 úno 2020 08:16

Re: Povídání o všem možném a nemožném..

Příspěvek od šuhaj » 21 bře 2020 09:59

Ještě se snažím počkat, myslím, že je pořád kam klesat

Uživatelský avatar
_turek
Začátečník
Příspěvky: 85
Registrován: 12 čer 2019 14:15

Re: Povídání o všem možném a nemožném..

Příspěvek od _turek » 21 bře 2020 10:50

Jen taková myšlenka. Když zavedou karanténu třeba na NY. Což teď už tam něco mají. Nemohou tím pádem zavřít i burzu? Sice se dnes skoro vše dělá online. Ale kdo ví. Pak by se dno hledalo ještě hůř.

Jinak já s málem co mám procentuálně k mému příteli portfoliu _40%cash ještě čekám. Jen jsem už před týdnem CZK změnil na dolary. Budu hledat i nějaké vyklesane akcie na spekulací. Třeba jestli jeste klesne park Hotels PK atp. Penny Stock. Dle mého teď se to bude zachraňovat jinak. Plosneji. Než při jiných krizích.

Už vidím ty skrty po krizi. Ty napumpovane peníze a dluhy. To už se toho důchodu nedočkáme.
Portfólio: TXRH, V, Shack, CMI založeno 2018
Můj blog : http://blog.mojeokoli.cz/category/akcie/
Brooker: Fio

Silent
Začátečník
Příspěvky: 51
Registrován: 24 lis 2019 18:02
Been thanked: 1 time

Re: Povídání o všem možném a nemožném..

Příspěvek od Silent » 21 bře 2020 11:00

_turek píše:
21 bře 2020 10:50
Jen taková myšlenka. Když zavedou karanténu třeba na NY. Což teď už tam něco mají. Nemohou tím pádem zavřít i burzu? Sice se dnes skoro vše dělá online. Ale kdo ví. Pak by se dno hledalo ještě hůř.
Ano takovou myšlenku má plno lidí. Burza NYSE bude od příštího týdne zavřená, ovšem jenom fyzicky a obchodovat se bude online normálně dále. Podle prohlášení nemají v úmyslu obchodování přerušovat, to by se trhům jistě nelíbilo. :D

Uživatelský avatar
VSbrok
Site Admin
Příspěvky: 1890
Registrován: 03 led 2019 23:09
Bydliště: 100 věží
Been thanked: 7 times
Kontaktovat uživatele:

Re: Povídání o všem možném a nemožném..

Příspěvek od VSbrok » 21 bře 2020 12:50

zas pokud by burzy zavřeli komplet, tak by se akcie změnily na "nemovitosti" ... když máte byt, tak se realitky taky každý den neptáte jakou má cenu :D

přípomínám W.B.: pokud nejste ochotni akcii držet v době když by burza zavřela, tak by jste je neměli vůbec kupovat
Lynx: ABBV, ABR, AQN, ARCC, BGS, BXSL, CGBD, CSWC, CSCO, ENB, GAIN, GLAD, GOLD, INTC, LAZ, MAIN, MDT, MFC, MO, MPC, MPW, NGG, NRG, O, OCSL, OHI, ORI, ONL, PEP, PFE, RITM, RTX, SLRC, SPG, SWKS, T, TROW, UL, VET, VICI, VST, VTRS, WBD, WMB, WU
Fio: COLT, ČEZ, Kofola, Moneta, LMT, PMČR
Hraju si a nezlobím: MAC, SOFI
Crypto [na osahání co to vůbec je]: BTC, ETH
Investuji na důchod a klidný spánek
:idea: registrujte se na Trading 212 a dostaňte akcii do 100 EUR zdarma
:idea: registrujte se na Degiro a získejte 50 € v hotovosti

Silent
Začátečník
Příspěvky: 51
Registrován: 24 lis 2019 18:02
Been thanked: 1 time

Re: Povídání o všem možném a nemožném..

Příspěvek od Silent » 21 bře 2020 13:15

VSbrok píše:
21 bře 2020 12:50
zas pokud by burzy zavřeli komplet, tak by se akcie změnily na "nemovitosti" ... když máte byt, tak se realitky taky každý den neptáte jakou má cenu :D

přípomínám W.B.: pokud nejste ochotni akcii držet v době když by burza zavřela, tak by jste je neměli vůbec kupovat
Já akcie držím a nevadilo by mi je nemoct prodat, ale vadilo by mi nemoct přikupovat dole :D

MilanV
Začátečník
Příspěvky: 89
Registrován: 26 kvě 2019 19:16
Been thanked: 3 times

Re: Povídání o všem možném a nemožném..

Příspěvek od MilanV » 25 bře 2020 08:09

Vším-li jste si, že na Yahoo běží Futures před 10 resp 9 hodinou? Spustili to asi dnes. Mne už to běželo od 7 hodiny
ptf dle hodnoty
rustove: vyprodáno
na stalo: RITM,MAIN,WMB,OHI,MPW,RIO,ABR,AM,WMB,MO,VET,TABAK,ABBV,SPG,GAIN,LYB,CEZ,STOR,VICI,DOW

TomNazdaq
Začátečník
Příspěvky: 11
Registrován: 28 bře 2019 10:20

Re: Povídání o všem možném a nemožném..

Příspěvek od TomNazdaq » 27 bře 2020 15:38

Mám rád grafy, ale tyto dvě potvory bych raději neviděl :cry: Co se týče S&P500, tak tam je vidět ten 3 denní zvrat do včera. Dnes to ale pokračuje (dle očekávání) zase do kytek. :
EUClq-BX0AEqaTx.jpeg
EUCSuwrXsAATxCp.jpeg

Hradec
Začátečník
Příspěvky: 117
Registrován: 18 lis 2019 14:35

Re: Povídání o všem možném a nemožném..

Příspěvek od Hradec » 04 dub 2020 15:49

Co to, ze se zmenily barvy nasich jmen, admini se nudi, kdyz je ten april :-D?

Ondřej
Site Admin
Příspěvky: 834
Registrován: 03 led 2019 22:50
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times
Kontaktovat uživatele:

Re: Povídání o všem možném a nemožném..

Příspěvek od Ondřej » 04 dub 2020 16:42

Ano máš pravdu nudím se. Původně to měla být příprava na čistku, takže jsem potřeboval vyselektovat lidi co bych nerad smazal. Nakonec jsem dostal zase strach, protože mezi 900 účty se sem tam objevuje někdo kdo založil účet nedávno. Brzy se ale stejně hecnu a tu čistku provedu. Takže brzy napíšu někde doporučení, aby ti co si chtějí zachovat účet nás potěšili nějakým tím příspěvkem aby poskočili ze škatulky nových mezi registrované. Podmínka jsou tři příspěvky. Poté ulehčím naši databázi. Horši je fakt, že registrovaných je přes tisíc a jsou tam i ti spamaři co stihli tři příspěvky to nevím jak budu selektovat.

Hradec
Začátečník
Příspěvky: 117
Registrován: 18 lis 2019 14:35

Re: Povídání o všem možném a nemožném..

Příspěvek od Hradec » 04 dub 2020 18:56

Nemas to snadne, ale ty to nejak vyresis. Jen pozor na kolektivni vinu, treba tu jsou i taci, co se registrovali aby dali vedet, ze forum sleduji, aniz by meli potrebu prispivat.

Odpovědět